Olimpik Park w Markach to wyjątkowe miejsce. Dzięki szerokiemu wachlarzowi zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz ćwiczeń aerobowych mamy również w ofercie taniec i sztuki walki. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych klubowiczach dla których przygotowaliśmy specjalne bloki tematyczne.

Pragniemy by każda spędzona w klubie chwila, była przyjemna i dawała satysfakcję z pracy nad własnym ciałem i umysłem. Kierujemy się zasadami Fair Play nie tylko w sporcie ale i w biznesie.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku, dzięki czemu uzyskają Państwo dostęp do informacji o aktualnych promocjach i wydarzeniach.

Dni Otwarte 2018

Zapraszamy do obejrzenia filmu z dni otwartych naszego kluby, które odbyły się 15/16 września 2018.  W tych dniach, każdy mógł się zapoznać z ofertą klubu, uczestniczyć w zawodach na terenie siłowni, gdzie dla najlepszych były przewidziane nagrody. Wziąć udział w wykładzie na temat suplementów oraz ich spróbować. 

Wszystkie zajęcia były darmowe tak jak i siłownia. Dla najmłodszych  przewidziany był kącik ze słodkościami, malowaniem twarzy i dmuchaną zjeżdżalnia.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i zapraszamy za rok.

I Puchar Olimpik Park w Siłowaniu na Ręce Amatorów

Trzeciego lutego w naszym klubie odbyły się pierwsze zawody w Siłowaniu na Ręce. Przyszło bardzo dużo osób, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze lecz nie brakowało rywalizacji.

Po lewej stronie znajduje się film z tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczmy się znowu a zawody zagoszczą u nas na stałe.

Dni Otwarte 2017

Zapraszamy do obejrzenia filmu z dni otwartych naszego kluby, które odbyły się 16/17 września 2017.  W tych dniach, każdy mógł się zapoznać z ofertą klubu i uczestniczyć w pokazie tańca brzucha. Wszystkie zajęcia były darmowe tak jak i siłownia. Dla najmłodszych  przewidziany był kącik ze słodkościami i malowaniem twarzy.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i zapraszamy za rok.

Z życia klubu

Październikowy grafik

Już można zapoznać się z Październikowym grafikiem. W nim nowe zajęcia. Grafik obowiązuje od pierwszego...

Dni otwarte 15-16.09 PODSUMOWANIE

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę w dni otwarte. Gratulujemy zwyciężcom turnieju na siłowni! Dziękujemy Pani Ewelinie za wykład z dietetyki. Dziękujemy Panu Arkowi za pokaz walki Muay Thai . Na zakończenie zapraszamy do korzystania z ogerty klubu...

Dni otwarte 15 – 16 Września

W najbliższy weekend (15 i 16 września) odbędą się dni otwarte. Wstępy wolny, mnóstwo pokazowych zajęć i atrakcji.  

TRXX oraz Jump&Pump na zapisy !!!

UWAGA! Ze względu na olbrzymie zainteresowanie zajęciami TRXX oraz Jump&Pump oraz ograniczoną liczbą miejsc na nie, wprowadzamy zapisy na te zajęcia: informacja w recepcji Klubu.

Krav Maga od Października

Od października zaczynamy treningi KRAV MAGA w klubie Olimpik Park. Trening w środy o godz 20 00...

Nowe godziny otwarcia

Od pierwszego 1 Lipca do 31 Sierpnia, będą obowiązywać nowe godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek - 7:00-22:00 Sobota i Niedziela - 9:00 - 17:00

Regulamin Klubu
 1. Korzystanie z usług Olimpik Park Klubu możliwe jest wyłącznie po zapoznaniu się i akceptacją niniejszego Regulaminu.
 2. Uznaje się, iż każda osoba, która korzysta z usług oferowanych w Olimpik Parku  zapoznała się z postanowieniami Regulaminu i zobowiązała się do bezwzględnego jego przestrzegania.
 3. Olimpik Park Klub świadczy głównie usługi z zakresu rekreacji ruchowej (squash, tenis stołowy, zajęcia na siłowni, zajęcia fitness, pilates, joga, itp.) oraz usługi dodatkowe (sauna, masaż, inne).
 4. Aby zostać klientem Klubu należy uiścić opłatę wpisową (członkowską) oraz opłatę za deklarowany okres uczestnictwa w zajęciach, wypełnić formularz rejestracji wraz z potwierdzeniem zapoznania się i zobowiązaniem do przestrzegania zapisów niniejszego Regulaminu.
 5. Komunikacja pomiędzy Klubem a Członkami Klubu odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w drodze telefonicznej, z zastrzeżeniem, że jest ona związana z członkowstwem w Klubie.
 6. Każdy klient Klubu otrzymuje Kartę Klubową. Karta ważna jest tylko i wyłącznie razem z innym dokumentem tożsamości.
 7. Podstawą do korzystania z usług Olimpik Park Klubu jest posiadanie aktualnego, opłaconego (wg obowiązującego cennika) karnetu wstępu lub wstępu jednorazowego.
 8. Karty Klubowe są imienne i nie mogą być przekazywane osobie trzeciej. Udostępnienie Karty osobom trzecim będzie skutkowało nałożeniem na Członka Klubu kary w wysokości 150 zł.
 9. W przypadku zgubienia Karty Klubowej należy powiadomić o tym recepcję. Nowa Karta będzie wydana po uiszczeniu aktualnie obowiązującej opłaty wpisowej (członkowskiej).
 10. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest pozostawienie Karty Klubowej w recepcji.
 11. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach osoby niebędącej członkiem jest wypełnienie formularza dostępnego w recepcji Klubu, opłacenie jednorazowego wejścia do Klubu, lub skorzystanie z ewentualnej oferty promocyjnej.
 12. Korzystający z usług Olimpik Park Klubu oświadczają, że nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz do korzystania z innych usług wymienionych w pkt. 2 i uczestniczą w zajęciach na własną odpowiedzialność.
 13. Osoby z problemami zdrowotnymi, przed przystąpieniem do ćwiczeń powinny skonsultować się z lekarzem i dostarczyć zaświadczenie lekarskie.
 14. Wejście na zajęcia ruchowe możliwe jest tylko w stroju sportowym i czystym, zmienionym obuwiu sportowym, obuwiu sportowym na białej podeszwie na squash (ewentualnie boso na zajęcia Pilates / jogi). Osoby nie mające odpowiedniego stroju, a zwłaszcza sportowego obuwia, mogą zostać poproszone o opuszczenie Olimpik Park Klubu, pomimo ważnego karnetu wstępu, ze względu na ich bezpieczeństwo. W takiej sytuacji koszt karnetu nie zostaje zwrócony.
 15. Olimpik Park Klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w obiekcie (w szatniach, szafkach i w innych pomieszczeniach na terenie obiektu). Rzeczy wartościowe można zdeponować w recepcji Klubu.
 16. Zabrania się pozostawiania rzeczy w szafkach po opuszczeniu Olimpik Park Klubu.
 17. Pracownicy Olimpik Park Klubu odmówią wstępu do obiektu osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.
 18. Na terenie Olimpik Park Klubu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów, spożywania środków dopingujących i odurzających, a na terenie sal treningowych zakaz spożywania napojów ze szklanych butelek oraz spożywania posiłków.
 19. W celu bezpieczeństwa nie powinno się żuć gumy w trakcie treningu.
 20. Karnety (nie dotyczy to karnetów kupionych w promocji) mogą zostać zawieszone na okres co najmniej 1-go tygodnia, maksymalnie na 3 tygodnie, pod warunkiem, że taka potrzeba zostanie zgłoszona na recepcji przed zawieszeniem karnetu.
 21. Karnety są ważne w okresie 30 dni od chwili zakupu, nie dotyczy to karnetu Squash morning/open 10 wejść – ważny jest przez okres 2 miesięcy od chwili zakupu.
 22. W sezonie może zostać wprowadzona rezerwacja zajęć fitness (trampoliny, tbc, trxx itd.) wraz z opłatą, płatne w recepcji. Do 26-go bieżącego miesiąca w rezerwacji dotychczasowych zajęć na kolejny miesiąc pierwszeństwo mają osoby, które do tych grup uczęszczają. Po tym terminie zapisywane będą inne chętne osoby. W przypadku opłacenia rezerwacji i nie zgłoszonej dobę przed zajęciami nieobecności na zajęciach opłata nie zostaje zwrócona.
 23. Karnet morning upoważnia do korzystania ze wszystkich usług Klubu od poniedziałku do piątku do godz.17.00 oraz w weekendy i święta bez ograniczeń czasowych.
 24. Karnet 55+ przeznaczony jest dla osób w wieku 55 i więcej lat.
 25. Karnet open upoważnia do korzystania ze wszystkich usług Klubu bez ograniczeń czasowych (nie dotyczy squash i tenisa).
 26. Karnet student morning/open przeznaczony jest dla osób w wieku 16-26 lat z ważną legitymacją szkolną/studencką.
 27. W przypadku przedłużenia karnetu przed upływem daty ważności przysługuje zniżka na następny karnet w wysokości 10 zł – cykliczność karnetu. Promocje nie łączą się, klient wybiera albo cykliczność karnetu albo aktualnie proponowaną promocję.
 28. W przypadku rezygnacji z zajęć wniesiona opłata nie podlega zwrotowi.
 29. Rezerwacja kortów do squasha odbywa się w recepcji. Rezerwację można odwołać bez skutków finansowych najpóźniej dobę przed planowaną grą. W przypadku nieobecności bez odwołania naliczana jest pełna opłata za kort.
 30. Trzy nieodwołane gry w squasha skutkują zablokowaniem możliwości rezerwacji kortu.
 31. W Olimpik Park Klubie istnieje możliwość wypożyczenia odpłatnego rakiet (5 zł) oraz nieodpłatnego wypożyczenia piłek do squasha. Zniszczenie rakiety skutkuje karą w wysokości 25 zł. a zniszczenie piłki karą w wysokości 5 zł.
 32. Osoby korzystające z sauny powinny zapoznać się z Regulaminem korzystania z sauny.
 33. Cena karnetu nie uwzględnia ubezpieczenia.
 34. Za zgubienie kluczyka do szafki obowiązuje opłata w wysokości 10 zł.
 35. Osoby niepełnoletnie od 16 roku życia mogą korzystać z siłowni za wiedzą i pisemną zgodą opiekuna.
 36. Osoby poniżej 16 roku życia mogą korzystać ze sprzętu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej lub trenera i za zgodą Klubu.
 37. Podczas ćwiczeń rodziców/opiekunów dzieci powinny przebywać w kąciku zabaw dla nich przeznaczonym na odpowiedzialność rodzica/opiekuna.
 38. Wszystkie urządzenia w Olimpik Park Klubie mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z ich przeznaczeniem.
 39. Wykonywanie ćwiczeń na urządzeniach odbywa się po zapoznaniu się z ich działaniem na podstawie instrukcji lub instruktarzu pracowników Olimpik Park Klubu. Przed treningiem w celu uniknięcia kontuzji zalecane jest wykonanie rozgrzewki.
 40. Trenerzy mają obowiązek prezentacji działania sprzętu i udzielenia informacji o zasadach bezpiecznego treningu.
 41. W celu zachowania higieny i zaleceń konserwacyjnych sprzętu , zalecane jest korzystanie z ręcznika.
 42. Przed ćwiczeniem należy sprawdzić stan urządzenia. Zabrania się wykonywania ćwiczeń na urządzeniach uszkodzonych lub niesprawnych. Wszelkie usterki czy uszkodzenia należy zgłaszać trenerowi lub na recepcji.
 43. Ćwiczenia z większym obciążeniem powinny być wykonywane przy asekuracji drugiej osoby.
 44. Po zakończeniu ćwiczeń należy uporządkować stanowisko (wilgotny od potu sprzęt wytrzeć ręcznikiem i spryskać płynem do dezynfekcji) tak, by kolejna osoba mogła bez przeszkód z niego korzystać. Używane sztangi, sztangielki, talerze i inny sprzęt należy odnieść na miejsce.
 45. Hantle muszą być odkładane na podłogę, nie wolno rzucać hantli z wysokości.
 46. Urządzenia/hantle/maszyny w trakcie przerwy miedzy ćwiczeniami udostępnia się innym Członkom Klubu, tak, aby mieli do nich swobodny dostęp.
 47. Olimpik Park Klub nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje i urazy powstałe w wyniku niewłaściwego korzystania z urządzeń oraz nieprzestrzegania regulaminu i zasad bezpieczeństwa.
 48. Członkowie Klubu nie mogą prowadzić działalności gospodarczej w Klubie. W szczególności zabroniona jest sprzedaż treningów personalnych oraz ich prowadzenie w Klubie. Do prowadzenia treningów personalnych w Klubie uprawnieni są wyłącznie trenerzy personalnik Olimpik Park Klubu.
 49. Olimpik Park Klub jest zamknięty w wybrane święta.
 50. Skargi i wnioski należy składać do pracowników Olimpik Park Klubu lub bezpośrednio do właściciela.
 51. Klienci Olimpik Park Klubu moją prawo do nieodpłatnego wprowadzenia raz w miesiącu jednego Gościa. Gościem nie może być osoba, która wcześniej korzystała z usług Olimpik Park Klubu.
 52. Za zniszczenie urządzenia lub inne szkody odpowiedzialność materialną ponosi osoba, która ich dokonała. Za szkody wyrządzone przez niepełnoletnich Uczestników zajęć odpowiadają ich prawni opiekunowie.
 53. Należy przestrzegać wszystkich zaleceń i uwag trenerów i instruktorów.
 54. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu Olimpik Park Klubu.
 55. W przypadku, gdy liczba osób na zajęcia zorganizowane jest mniejsza niż 3, klub może zajęcia odwołać.
 56. Olimpik Park Klub zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Informacja o zmianie regulaminu zostanie zamieszczona na tablicy ogłoszeń.  Wykupienie karnetu po dniu zamieszczenia informacji będzie równoznaczne z zapoznaniem się z nowym regulaminem i jego akceptacją.
 57. Klient Olimpik Park Klubu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przy rejestracji.
 58. Uczestnik zajęć jest zobowiązany do opuszczenia Klubu najpóźniej 5 minut przed jego zamknięciem.

Formularz rejestracyjny